previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

دعوت از اسپانسرها

ما،تیم ایده پرداز آذرخش، تصمیم داریم پروژه های موجود -چه در سایت و چه در غیر سایت- را حاضر و آماده واگذار کنیم.از سوی دیگر قصد داریم علاوه بر اداره مجموعه سایت مِیک استارت آپ پروژه هایی را نیز با مدیریت خود به انجام برسانیم و وارد بازار ایران و بازار جهانی کنیم.

به همین منظور برای اولین پروژه انتخاب شده از اسپانسر(حامی مالی) دعوت به همکاری می نمائیم.

پروژه مذکور یک اپلیکیشن در حوزه سرگرمی-ورزشی و بصورت مسابقه ای می باشد.در فاز اول به ۲ زبان و در فاز دوم به ۴ زبان زنده دنیا منتشر خواهد شد. کاربران زیادی در سطح دنیا از آن استفاده کرد و انتظار می رود در چند ماه نخست تعداد دانلود بیش از چند میلیون باشد و… .

شرایط:

الف) اسپانسر یا اسپانسرها در صورتی که بعد از اجرای پروژه درخواست همکاری نمایند مبلغ اصلی به جهت اسپانسرگری پرداخت خواهد کرد(روال عادی).

ب) اسپانسر یا اسپانسرها در صورتی که پیش از اجرای پروژه درخواست همکاری نمایند مبلغ پرداختی نصف آن چه که باید پرداخت شود خواهد بود(در واقع تخفیف قائل خواهیم شد).

ج) خدمات ما به اسپانسر یا اسپانسرها تبلیغات شرکت یا محصولات آن ها در عرصه جهانی و به زبان های مختلف موجود در اپلیکیشن خواهد بود که ترجمه،گرافیک و… با همکاری و مشورت آن ها توسط ما انجام خواهد شد.

 

در صورت تمایل به همکاری فرم زیر را تکمیل و ارسال نمائید.پس از بررسی  و تایید توسط مدیر با شما تماس گرفته و برای یک ملاقات حضوری در محل شرکت هماهنگی به عمل می آوریم.

در صورت نیاز می توانید از قسمت تماس با ما یا از طریق تلگرام(اینجا کلیلک کنید) مسئله خود را با ما در میان بگذارید.

 

فرم دعوت به همکاری از اسپانسرها

  • سمت خود در شرکت را وارد نمائید.

 

 

لینک کوتاه:  http://makestartup.ir/?p=498

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

گزارش سفارش های دریافتی

کل سفارشات دریافتی
انجام شده
در دست اقدام
منتظر پرداخت