previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

مشاوره کسب و کار

با توجه به تقاضای مکرر کاربران و کسب و کارهای مختلف تصمیم گرفتیم برای استفاده از تکنولوژی و علم روز دنیا در کسب و کارهای سنتی و نیمه سنتی که متاسفانه در حال شکست و نابودی هستند این بخش را به سایت اضافه کنیم تا علاوه بر جلوگیری از نابودی آنها و افزایش بیکاری بتوانیم از تکنولوژی به نحو احسن در کشور خود استفاده کرد و شاهد صادرات این تکنولوژی به دیگر مناطق جهان باشیم.

اگر شما صاحب شرکت یا کارخانه ای هستید و یا یک کارگاه تولیدی یا مغازه ای دارید و در صدد افزایش بهره وری به طرق مختلف هستید ما به شما با ارائه راه کار های مختلف در بخش افزایش فروش، استاندارد سازی، کشف و رفع نقص، بیرون رفتن از شرایط بحران و … شما را نجات و وضعیت کسب و کارتان را بهبود می بخشیم.

در این بخش می توانید درخواست خود برای مشاوره را برای ما ارسال نمائید که به یکی از این ۴ روش زیر انجام می شود:


روش اول : حضور ما در محل کسب و کار شما(شرکت،کارخانه،مغازه،فروشگاه،کارگاه و…) برای بررسی دقیق کامل.


روش دوم : مراجعه حضوری،با حضور شما در دفتر کار.پس از دریافت درخواست مشاوره، تاریخ و ساعت مشخص و به ایمیل شما ارسال می شود.


روش سوم : از طریق تماس تلفنی.پس از دریافت درخواست مشاوره، تاریخ و ساعت تماس مشخص و به ایمیل شما ارسال می شود.


روش چهارم : از طریق فضای مجازی(تلگرام یا دیگر پیامرسان های اجتماعی).پس از دریافت درخواست مشاوره،ساعت و تاریخ مشخص و در همان زمان از تلگرام به شما پیام ارسال می شود.


مدت زمان ارائه مشاوره در مورد اول حداکثر یک روز کاری و در دیگر موارد حداکثر ۹۰ دقیقه می باشد که در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر درخواست و پرداخت دیگری باید انجام گیرد. پس از پایان مشاوره و حداکثر تا یک هفته بعد از مشاوره، فایل حاوی راهنمای کسب و کار شما از طریق ایمیل یا پست یا روش دیگر برایتان ارسال خواهد شد.
برای این منظور فرم زیر را تکمیل و در انتها بر روی ارسال کلیک نمائید.

مشاوره کسب و کار

  • عنوان کسب و کار یا شغلی که در آن نیاز به مشاوره دارید را وارد کنید
  • کسب و کار خود را توضیح دهید.

لینک کوتاه: http://makestartup.ir/?p=545

اشتراک گذاری

گزارش سفارش های دریافتی

کل سفارشات دریافتی
انجام شده
در دست اقدام
منتظر پرداخت