مشاوره کسب و کار

در طول حداقل ده سال سابقه شرکت ایده پردازان خلاق آذرخش، مشاغل مختلفی بودند که نیاز به محصول جدید و یا یک فکر و خلاقیت و یا راهکار برای بهینه سازی و یا فروش یا جذب مشتری بیشتر بودند که ما توانستیم با مشاوره کسب و کار کاملا خلاقانه، به خوبی از پس این چالش ها برآئیم.

اگر شما صاحب شرکت یا کارخانه ای هستید و یا یک کارگاه تولیدی یا مغازه ای دارید و در صدد افزایش بهره وری یا تولید بهینه تر و یا نیاز به خلاقیتی جدید در محصولات و کسب و کار خود دارید، ما به شما با ارائه راه کار های مختلف در بخش افزایش فروش، استاندارد سازی، کشف و رفع نقص، بیرون رفتن از شرایط بحران، ارائه ایده جدید متناسب با محصول تولیدی یا ایده برای تولید محصول جدید و … می توانیم کمک شایانی در وضعیت کسب و کار شما داشته باشیم.

در این بخش می توانید درخواست خود برای مشاوره را برای ما ارسال نمائید که به یکی از سه روش زیر انجام می شود:


روش اول : حضور ما در محل کسب و کار شما(شرکت،کارخانه،مغازه،فروشگاه،کارگاه و…) برای بررسی دقیق کامل.

روش دوم : مراجعه حضوری،با حضور شما در دفتر شرکت. پس از دریافت درخواست مشاوره، تاریخ و ساعت مشخص و به ایمیل شما ارسال می شود.

روش سوم : روش غیر مستقیم، که اطلاعات ارسالی از طریق فرم بررسی شده و نتیجه آن از طریق ایمیل به شما ارسال می شود.


مدت زمان ارائه مشاوره در روش اول یک روز کاری و در مورد دوم حداکثر 90 دقیقه می باشد که در صورت نیاز به مدت زمان بیشتر درخواست و پرداخت دیگری باید انجام گیرد. در صورت نیاز پس از پایان مشاوره و حداکثر تا یک هفته بعد از مشاوره، فایل حاوی راهنمای کسب و کار شما از طریق ایمیل یا پست یا روش دیگر برایتان ارسال خواهد شد.

حق مشاوره در صورت مراجعه ما به محل کار شما تا پیش از این 20% از سودآوریی بود که از طریق اجرایی کردن مشاوره ما بدست می آوردید(ملاک ما گفته های شما بوده و هست و ما به شما اعتماد داریم) اما در سال جدید بنا داریم حق مشاوره را بر عهده شما بگذاریم تا بصورت دلخواه مبلغ موردنظر تا سقف یک میلیارد تومان را به شرکت ایده پردازان خلاق آذرخش بابت مشاوره بپردازید. یعنی به ازای کیفیت و رضایت خود از مشاوره، حق مشاوره بپردازید!

لازم به ذکر است با انتخاب این گزینه مبلغ 950 هزار تومان برای کسب و کارهای خارج از قم و مبلغ 450 هزار تومان برای کسب و کارهای شهر قم به عنوان صحت سنجی و هزینه رفت و آمد کارشناس در نظر گرفته شده است علاوه بر این در صورت افزایش مدت مشاوره به بیش از یک روز کاری، هزینه اسکان و… بر عهده صاحب کسب و کار می باشد. در صورت انتخاب مشاوره به صورت مراجعه شما به دفتر شرکت، حق مشاوره مبلغ 650 هزار تومان می باشد. حق مشاوره به روش سوم نیز مبلغ 300 هزار تومان می باشد.


برای این منظور فرم زیر را تکمیل و در انتها بر روی ارسال کلیک نمائید.

مشاوره کسب و کار

  • عنوان کسب و کار یا شغلی که در آن نیاز به مشاوره دارید را وارد کنید
  • کسب و کار خود و مسائل و مشکلات موجود و هر چیزی که گمان می کنید نیاز است را توضیح دهید.
  • در صورتی که فایل pdf حاوی توضیحات و مستندات تهیه نموده اید، بارگذاری کنید
    انواع فایل های مجاز : pdf.

لینک کوتاه: https://makestartup.ir/?p=545