previous arrow
next arrow
Slider

ایده استارت آپی ویژه و رایگان

  • نسخه
  • تاریخ نشر ۱۳۹۷-۰۷-۲۰

توضیحات

این ایده استارت آپی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.امیدواریم اجرا کنندگان این ایده،آن را به بهترین نحو اجرا کنند و باعث اشتغال چندین نفر بشوند.

 

معمولا هر صاحب شرکتی یک وب سایت برای شرکت خود دارد که بسته به نوع شرکت، در سایت، یا محصول خود را می فروشند یا شرکت را معرفی و خدماتی که ارئه می کنند را معرفی می کنند.

 

سبکی که جدیدا مطرح است و همه جویای آن و نمایش آن هستند،نمایش بروز بودن سایت است.

 

یکی از این سبک ها “پشتیبانی آنلاین” می باشد.کاربر سوال و مسئله مورد نظر را از طریق پشتیبانی آنلاین که معمولا بصورت چت متنی می باشد با پشتیبان در میان می گذارد و پشتیبان پاسخ او را می دهد.

 

پشتیبانی آنلاین همانگونه که از نامش پیداست،باید همیشه آنلاین باشد و متاسفانه بیشتر شرکت ها و سایت ها این امکان را ندارند که همیشه یک نفر را در دسترس داشته باشند تا در صورت لزوم پاسخ گوی کاربران باشد.چون هزینه زیادی باید برای این کار در نظر بگیرند.

 

 

ایده ما در این زمینه چیست؟

 

شما سایتی راه اندازی کنید که این کار را برای سایت ها و شرکت ها انجام دهد و در ازای انجام این کار،ماهانه می توان کارمزد و یا حق عضویت از صاحبان شرکت ها یا سایت ها دریافت کرد.

 

برای این منظور لازم است شرکت ها و سایت ها اطلاعات کافی برای پاسخ گویی به کاربران را در اختیار شما قرار دهند.

 

اگر ۱۰۰ سایت و شرکت پشتیبانی آنلاین سایت خود را بر عهده شما بگذارند و شما ماهانه در ازای این خدمات ۱۰۰ هزار تومان دریافت کنید،ماهانه ۱۰ میلیون تومان در آمد شما خواهد بود.

 

امیدوارم موفق باشید.

 

لینک کوتاه: http://makestartup.ir/?p=348

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =