فروش ایده

یکی از مسائل پر حاشیه و بحث برانگیز در زمینه ایده پردازی و استارت آپ ها، بحث فروش ایده است که در ایران حداقل از دهه ۸۰ تاکنون این موضوع تقریبا غیر قابل حل مانده است! ما در میک استارت آپ بستری را فراهم نموده ایم تا برای اولین و آخرین بار این موضوع را در کشور حل کنیم.

طبق تجربه ای که در این سال ها بدست آورده ایم، کاربرانی که صاحب ایده هستند به دو دسته تقسیم می شوند: 

دسته اول: حفظ محرمانگی خصوصی

کسانی هستند که فقط  ایده خود را مستقیما به خریدار توضیح می دهند با این شرط که قبل از توضیح ایده حتما باید قرارداد فروش یا محرمانگی منعقد شده باشد. به هیچ فردی یا افرادی اعتماد نمی کنند و ایده خود را توضیح نمی دهند و آنقدر منتظر می مانند تا بتوانند خریداری برای ایده خود پیدا کنند.

دسته دوم: حفظ محرمانگی سازمانی

کسانی هستند که از این که ایده خود را مستقیماً به خریدار ارائه کنند طبیعتاً استقبال می کنند اما به افرادی هم می توانند ایده خود را توضیح داده و اعتماد کنند تا علاوه بر پرسیدن نظر آن ها از نظر کارایی ایده و علاقه مندی به استفاده از خروجی و محصول نهایی ایده، اگر ایده شان دارای مشکل بود نیز رفع نمایند.

ما در این بخش قصد داریم امکاناتی را فراهم کنیم تا هر دو دسته بتوانند ایده های خود را از طریق سایت میک استارت آپ به فروش برسانند. ایده های ارسالی در فروشگاه ایده قابل مشاهده هستند و میک استارت آپ هیچ دخالتی در محتوای ایده، قیمت آن، معاملات کاربران در خرید و فروش ایده و … ندارد. ایده هایی که ارسال می شوند در معرض دید سرمایه گزاران نیز قرار می گیرد که این یک فرصت عالی برای شروع کسب و کارتان می باشد!

در خصوص ایده های ارسالی شما، چه از بخش فروش ایده و چه از بخش ایده سازی، ما متعهد به حفظ محرمانگی و امانت داری هستیم و تحت هیچ شرایطی از ایده های شما استفاده نخواهد شد. ما به مالکیت معنوی بها می دهیم و به آن پایبندیم.

نکته 1: ایده های ارسالی بدون تاریخ انقضا هستند. در صورتی که ایده به فروش رفت از طریق ایمیل اعلام کنید تا نسبت به حذف آن اقدام شود.

نکته 2: توضیحات مربوط به ایده شما بطور کامل منتشر می شود. در صورتی که از لو رفتن آن هراس دارید، توضیحات ایده را به گونه ای بنویسید که محرمانگی آن حفظ شود.

 

لطفا فرم زیر را تکمیل و سپس بر روی ارسال کلیک نمائید(هر فرم فقط یک ایده)

 

لینک کوتاه: https://makestartup.ir/sell-idea