مشاوره رشد فردی

مشاوره رشد فردی از مقولاتی است که همه انسان ها به آن نیاز پیدا می کنند زیرا انسان مدام در حال برخورد با مسائل مختلف از جمله سختی ها و مشکلات و چالش های فراوان است. معمولا انسان ها زیر بار این سختی ها دچار تغییر ناخواسته می شوند و اگر در حال عبور از مسیری به سمت اهداف خود باشند منجر به تغییر مسیر و تغییر اهداف می شود.

نتیجه تغییرات ناخواسته:

نتیجه این تغییرات رفتن به مقصدی است که خوشایند انسان نیست و انسان هیچ علاقه ای برای رسیدن به آن مقصد ناخواسته نخواهد داشت. زیرا اولا طبق اراده او نبوده و ثانیا آن مقصد ناخواسته شرایط را به مراتب سخت تر از گذشته می کند و خود باعث تغییر جدید و دوباره ایجاد مسیر و اهداف ناخواسته دیگر می شود.

همچنین انسان هایی هستند که هدف خاصی دنبال نمی کنند و به گمان خود هیچ فایده ای ندارند و روزها را بصورت تکراری در حال گذراندن هستند. این دسته از افراد نیز نیاز به مشاوره رشد فردی دارند تا ماهیت وجودی خود بیابند تا بتوانند با انگیزه ای شگرف و کاملا واقع بینانه به سمت اهداف مورد نظر خود پیش روند.

کمترین اثر مشاوره رشد فردی، پی بردن به مقدار اهمیت وقایع پیرامون انسان است. وقتی این اتفاق بیفتد، انسان شادمان تر و با انگیزه تر زندگی خواهد کرد.

در این بخش خدمتی که ما ارائه می کنیم در خصوص مشاوره رشد فردی است تا بتوانیم انرژی حقیقی ساکن در افراد را به تحرک واداشته و آنان را نسبت مسائل مختلف در ابتدا آگاه و سپس در یافتن هدف کمکشان کنیم.

مشاوره به دانش آموزان:

با سیستم آموزشی غلطی که در کشور وجود دارد بسیاری از دانش آموزان نسبت به این که قرار است در آینده چه کاری انجام دهند و یا به چه کاری مشغول شوند آگاهی ندارند. این خیلی طبیعی است که کسی که نسبت به خود شناخت ندارد، نداند به کجا می رود! دانش آموزانی که در تحصیل و انتخاب رشته و این که چه شغل و هدفی مناسب آنها است تردید دارند نیز می توانند از این بخش درخواست خود را ثبت کنند تا با مشاوره تخصصی بتوانند در انتخاب مسیر درست و مناسب خود قدم بردارند. گاهی ممکن است مسیر بد نباشد، اما مناسب شخص هم نباشد که باید به این مسئله توجه کافی داشت.

در صورتی که حس می کنید انگیزه و انرژی کافی ندارید و مدام بی حوصله و به قول معروف حال انجام هیچ کاری را ندارید، و یا در انتخاب رشته خود چه در دبیرستان و چه در دانشگاه دچار مشکل شده اید، این فرم را تکمیل نمائید تا بصورت حضوری با مشاور متخصص در این زمینه، با سابقه بیش از 10 سال ارائه مشاوره رشد فردی به گفتگو بپردازید.

 

مشاوره رشد فردی

  • قیمت: 0 تومان