previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

همکاری با ما

دوستان خلاق و ایده پرداز و سرمایه گذاران محترم و صاحبان مشاغل تخصصی در صورتی که علاقه به همکاری با ما دارید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

پس از بررسی و در صورت نیاز از طریق ایمیل و یا تماس اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه همکاری

 

در صورت تایید شدن به عنوان همکار سرمایه گذار،در صورتی که شرکت مِیک استارت آپ یا کاربرانی که ایده ای تهیه نموده اند و نیاز به سرمایه گذار داشتند با شما تماس گرفته خواهد شد و ضمن توضیحات و در صورتی که موافق سرمایه گذاری بودید با عقد قرار داد رسمی پروژه استارت زده خواهد شد.

در صورت تایید شدن به عنوان همکار ایده پرداز،نیاز به مراجعه حضوری در دفتر کار می باشد.که پس از مراجعه حضوری قراردادی تنظیم و امضا می شود که به موجب آن شما همکاری ما تعریف می شوید و ایده های دریافتی از شما نیز در همین قرار داد قید خواهد شد.پس از دریافت ایده تیم ایده پرداز آذرخش آن را بررسی کرده و در صورت تایید وارد مرحله ارزش گذاری می شود که در این مرحله اطلاعات لازم در اختیار شما قرار داده خواهد شد.طبیعتا ما نیز به اندازه وقتی که برای ایده گذاشته می شود در مالکیت معنوی ایده سهیم خواهیم بود و شرکت درصدهای آن را مشخص خواهد کرد. پس از واگذاری یا فروش ایده،سهم هریک پرداخت خواهد شد.

در صورت انتخاب گزینه مشاغل،ما در پیرامون ایده های تخصصی مرتبط با حوزه کاری و تخصص و شغل شما با شما تماس گرفته و از شما مقاله یا توضیحاتی پیرامون مسئله خود که مرتبط با حوزه کاری شماست درخواست می کنیم.در این صورت درصدی از درآمد حاصل به شما داده خواهد شد.یا اگر علاقه به اختراعی مرتبط با حوزه کاری خود داشتید گزینه علاقه دارم خودم اختراع کنم را انتخاب کنید.تا پروژه به شما واگذار شود.در این صورت ۹۰درصد از درآمد حاصل از آن متعلق به شما خواهد بود.

 

 

 

لینک کوتاه:  http://makestartup.ir/?p=319

 

 

اشتراک گذاری

گزارش سفارش های دریافتی

کل سفارشات دریافتی
انجام شده
در دست اقدام
منتظر پرداخت