previous arrow
next arrow
Slider

همکاری با ما

دوستان خلاق و ایده پرداز و سرمایه گذاران محترم در صورتی که علاقه به همکاری با ما دارید فرم زیر را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

پس از بررسی و در صورت نیاز از طریق ایمیل و یا تماس اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه همکاری

 

در صورت تایید شدن به عنوان همکار سرمایه گذار،در صورتی که شرکت مِیک استارت آپ یا کاربرانی که ایده ای تهیه نموده اند و نیاز به سرمایه گذار داشتند با شما تماس گرفته خواهد شد و ضمن توضیحات و در صورتی که موافق سرمایه گذاری بودید با عقد قرار داد رسمی پروژه استارت زده خواهد شد.

در صورت تایید شدن به عنوان همکار ایده پرداز،ضمن این که ایده های خود را برای پخته شدن و فروش در سایت با ما در میان می گذارید، پیرامون مسائل مختلفی که نیاز به ایده دارد نظر شما نیز پرسیده خواهد شد و در بحث و گفتگو شرکت داده خواهید شد.

پس از پایان بحث در صورت تایید همه جانبه ایده،هر فرد متخصصی به اندازه فکر خود و تاثیر آن در ایده نهایی،در مالکیت معنوی ایده سهیم خواهد بود و شرکت درصدهای آن را مشخص خواهد کرد. پس از واگذاری یا فروش ایده،سهم هریک پرداخت خواهد شد.
ممکن است در موضوعی مانند پزشکی،همه افراد دعوت به گفتگو نشوند.در واقع متناسب با تخصص خود دعوت به گفت گو می شوید.

 

توجه:

در صورتی که دارای تخصص می باشید اما ایده ای ندارید می توانید فرم همکاری با ما را تکمیل نمائید تا در بحث های که نیاز به اطلاعات تخصصی داشت از شما نیز دعوت به عمل آوریم.

 

 

لینک کوتاه:  http://makestartup.ir/?p=319

 

 

اشتراک گذاری