درباره ما

تیم ایده پرداز آذرخش(شرکت ایده پردازان خلاق آذرخش با شماره ثبت 18858) از اوایل دهه ۹۰ فعالیت خود را در زمینه ایده پردازی آغاز نمود و پس از سالها ایده پردازی تخصصی و مشاوره تخصصی در زمینه ایده پردازی و کسب و کار، سر انجام در سال ۱۳۹۷ تصمیم به راه اندازی سایت میک استارت آپ نمود. سایت میک استارت آپ با هدف معرفی و ارائه خدمات گسترده تر به کاربران و صاحبان مشاغل مختلف از کوچک و بزرگ شکل گرفت که در زیر به بخشی از این خدمات اشاره می کنیم:

ساخت استارت آپ:

در این بخش علاوه بر اینکه ایده های خود را عملیاتی کرده و شروع به آماده کردن آن ها نموده ایم، امکان همیاری و مشاوره برای کسانی که می خواهند استارتاپ خود را راه اندازی کنند و یا توسط ما ایده های خود را اجرایی نمایند به وجود آمده است. علاقه مندان می توانند برای استفاده از این بخش اینجا کلیک نمایند.

خرید و فروش ایده:

یکی از معضلاتی که در دنیا وجود دارد، فروش ایده است. ما در این بخش سعی داریم این چالش بزرگ را لااقل در کشور خود رفع نمائیم. زیرا معتقدیم ایده ها(و نه ایده های خام و تخیل) دارای ارزش هستند و می بایست سازماندهی شوند چون در سال های آینده این ایده پردازان هستند که بیشترین درآمد را کسب می کنند. اگر ایده ای دارید می توانید ایده خود را از طریق این بخش بفروش برسانید. برای وارد شدن اینجا کلیک کنید.

مشاوره کسب و کار:

در طول این ده سال سابقه مشاغل مختلفی بودند که نیاز به محصول جدید و یا یک فکر و خلاقیت و یا راهکار برای بهینه سازی و یا فروش بیشتر و یا جذب مشتری بیشتر بودند که ما توانستیم به خوبی از پس این مسائل بر بیائیم. اگر نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه کسب و کار خود دارید می توانید از با کلیک کردن بر اینجا وارد بخش مربوطه شوید.

سفارش ایده بر حسب شخصیت و امکانات:

یکی دیگر از خدماتی که ما ارائه می کنیم، کشف و یا ساخت ایده تخصصی بر حسب علایق و استعداد و امکانات اشخاص است. در صورتی که نیاز به ایده منحصر به فرد خود دارید با کلیک بر روی اینجا وارد بخش مربوط شده و فرم را تکمیل و برای ما ارسال کنید.

ایده سازی:

حتما و بلا استثنا برای همه پیش آمده است که با خود می گویند «چقدر خوب می شد اگر فلان چیز ساخته می شد…». این بخش برای همین موضوعات است. اگر جیزی به ذهنتان رسید، حتی اگر خنده دار هم بود و از گفتن آن ترس مسخره شدن و یا خجالت کشیدن داشتید، از این بخش برای ما ارسال نمائید تا این فکر شما بررسی شود و اگر امکانش بود با نام خوتان ساخته شود. اگر اینچنین طرحی دارید اینجا کلیک کنید.

سایر خدمات از جمله معرفی سرمایه گذار، معرفی تیم اجرایی و… نیز، در آینده ای نزدیک به خدمات ما اضافه خواهد شد.

تیم ایده پرداز آذرخش مفتخر است در راستای اشتغال زایی و راه اندازی استارت آپ ها قدم مهمی بردارد. بدین منظور تمام همت و تلاش خود را در جهت ساخت و آماده سازی ایده های مختلف در زمینه های مختلف به کار گرفته تا بتواند در ساخت و خدمت به میهن عزیز جمهوری اسلامی ایران و مردم فوق العاده آن حرکتی انقلابی بردارد.

خدمات ما به طور کلی:

_ اگر کسی دنبال ایجاد استارت آپ هست،میک استارت آپ

_ اگر کسی دنبال پیشرفت بیشتر در استارت آپ خودش هست،میک استارت آپ

_ اگر کسی قصد واگذاری استارت آپ خودش رو داره،میک استارت آپ

_ اگر کسی در حوزه کسب و کار خودش ایده میخواد،میک استارت آپ

_ اگر کسی یک امکاناتی داره و میخواد به بهترین شکل ازش استفاده کنه،میک استارت آپ

_ اگر کسی خلاق و ایده پرداز هست، میتونه با ما همکاری کنه در میک استارت آپ

_ اگر کسی ایده خامی داره و میخواد پخته و اجراش کنه،میک استارت آپ

_ اگر کسی و….

ادامه دارد…