PlayPause
Slider

پرسش های متداول

۱- شما از کجا ایده می آورید؟

 ما یک تیم ایده پرداز به نام تیم ایده پرداز آذرخش هستیم.در این تیم افراد متخصص و خلاق دور هم جمع شده ایم و مطابق با تکنولوژی و نیازهای روز ایده هایی را کشف و پس از بررسی و تحقیقات کامل آنها را پخته و آماده می کنیم و مجددا تحقیقات دیگری صورت می گیرد و در صورتی که نتیجه این تحقیقات مثبت اعلام شد در سایت قرار می دهیم.

 

 

۲- ایده های شما کاملا جدید هستند و یا نمونه های موجود را تغییر داده اید؟

 ۹۵ درصد ایده های ما کاملا جدید هستند و هیچ نمونه ای ندارند. ۵درصد باقی مانده هم به این معنا نیست که ایده های موجود را تغییر داده ایم.بلکه ایده ای تعیین و پس از بررسی و آماده سازی اولیه که متوجه نمونه داشتن آن در بازار می شویم آن نمونه را بررسی می کنیم و در صورتی که با ایده ما کاملا منطبق بود از لیست بررسی خارج و در غیر این صورت به تحقیقات ادامه می دهیم و این ایده را آماده می کنیم.

 

 

۳- آیا شما فقط ایده می فروشید؟

 خیر.خدمات مختلفی از جمله خرید ایده های استارت آپی،خرید و فروش اختراع،فروش ایده های اختراعی،فروش ایده های متفرقه،واگذاری و فروش استارت آپ،جذب سرمایه گذار برای استارت آپ و ایده های شما،ایده پزی،سفارش ایده و… ارائه می شود.

 

 

۴- آیا در این سایت می توانم ایده ام را بفروشم؟

 تا اطلاع ثانیه این امکان فراهم نیست،زیرا برای حمایت از شما مجبور هستیم ایده شما را بررسی نکنیم.از طرفی هم مجبور هستیم برای حمایت از خریدار،پاسخ گویی به شکایات و مسائل دیگر  بدانیم ایده های شما چه هستند.پس با تناقض ممکن این امر فعلا میسر نمی باشد.

 

 

۵- چطور می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

 وارد قسمت همکاری با ما شده و پس از تکمیل فرم آن را برای ما ارسال کنید.اگر سرمایه گذار هستید در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورتی که فرد خلاق و ایده پرداز و دارای ایده های مختلف هستید بصورت قرار داد ایده های شما را دریافت می کنیم و در صورتی که قابل قبول باشد به شما اعلام و در سایت قرار داده خواهد شد.

اگر این ایده از طرف و از نطر ما نیاز به پخته شدن و آماده سازی نداشت،۸۰درصد از قیمت این ایده متعلق به شماست و در صورتی که نیاز به آماده سازی داشت با توجه به میزان این آماده سازی این درصد ها متغیر خواهد بود.

 

 

۶- با توجه به سوال قبل قیمت ایده مان را خودمان تعیین می کنیم یا شما؟

 مسلما شما.اما ممکن است با توجه به مقدار درآمدزایی این ایده،قیمت را کمی بالا و اگر قیمت اعلامی معقول نبود آن را پایین بیاوریم.

 

 

۷- من صاحب استارت آپ هستم.نیاز به سرمایه گذار دارم.کمکی به من می کنید؟

 وارد قسمت “ارسال استارت آپ” شده و فرم را تکمیل و در قسمت “” را انتخاب و بر روی دکمه ارسال کلیک نمائید.

 

 

۸- من صاحب استارت آپ هستم.می خواهم آن را بفروشم.چه کمکی به من می کنید؟

 وارد قسمت”ارسال استارت آپ” شده و فرم را تکمیل و در قسمت هدف “فروش استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و بر روی دکمه ارسال کلیک نمائید.

 

 

۹- من صاحب استارت آپ هستم میخواهم در آمد بیشتری کسب کنم و موفق تر عمل نمایم.چه کاری انجام دهم؟

 وارد قسمت “ایده پزی” شده و فرم را تکمیل و گزینه “ایده مرا بپزید” را انتخاب کنید و برای ما ارسال نمائید.

 

 

۱۰-  آیا امکان معرفی استارت آپ من در سایت شما وجود دارد؟

 بله.به زودی لینک آن منتشر خواهد شد.

 

 

۱۱- ایده ای دارم که می خواهم آن را اجرایی کنم.آیا این امکان وجود دارد که ایده مرا آماده کنید؟هزینه ای باید پرداخت کنم؟

 بله.از قسمت “ایده پزی” باید اقدام نمایئد.بعد از بررسی اولیه ایده شما،هزینه را برآورد و به شما اعلام می کنیم.پس از پرداخت بر روی ایده شما کار شده و حداکثر تا ۱۵ روز بعد آن را پخته و آماده به شما تحویل می دهیم.

 

 

۱۲- چطور به شما اعتماد کنم و ایده بخرم؟

 ما بیشتر مایل هستیم ایده ها را “رایگان” و بدون پرداخت هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار دهیم و در مقابل سهام دار شرکت پیش رو باشیم.این کار نشان از اطمینان ما به پروژه هاست.از طرفی هم خیال شما را از این بابت راحت می کند.

 

 

۱۳- اگر ایده ای خریداری کردم و متوجه شدم نمونه کاملا مشابه آن در بازار وجود دارد.در آن صورت تکلیف من چیست؟

 این اتفاق محال است روی دهد.چون تیم ما بصورت مداوم در حال بررسی این موارد می باشد.با این حال پس از خرید ایده،شما ۲۴ ساعت مهلت دارید نمونه کاملا مشابه را معرفی کنید.پس از معرفی بررسی شده و در صورتی که گفته شما صحت داشت کل مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

 

 

۱۴- من یک اختراع دارم دنبال سرمایه گذار برای تولید انبوه هستم.چه کمکی به من می کنید؟

 از قسمت “ارسال استارت آپ” اقدام کنید و گزینه “جذب سرمایه گذار برای استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و فرم را تکمیل و ارسال نمائید.

 

 

۱۵- می خواهم اختراعم را بفروشم.چه کار کنم؟

 از قسمت “ارسال استارت آپ” اقدام کنید و گزینه “فروش استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و فرم را تکمیل و ارسال نمائید.

 

 

۱۶- آیا فقط همین تعداد ایده که در سایت قرار داده اید ایده دارید؟

خیر.تعداد زیادی ایده خام و ایده آماده و ایده در حال آماده سازی وجود دارد که پس از واگذاری تعداد مشخصی از ایده های داخل سایت،ایده های بعدی هم در سایت قرار می گیرند.

 

 

در صورتی که سوالات دیگری دارید از طریق “تماس با ما” آن را برای ما ارسال کنید.

اشتراک گذاری

گزارش سفارش های دریافتی

کل سفارشات دریافتی
انجام شده
در دست اقدام
منتظر پرداخت