previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

پرسش های متداول

۱- شما از کجا ایده می آورید؟

 ما یک تیم ایده پرداز به نام تیم ایده پرداز آذرخش هستیم.در این تیم افراد متخصص و خلاق دور هم جمع شده ایم و مطابق با تکنولوژی و نیازهای روز ایده هایی را کشف و پس از بررسی و تحقیقات کامل آنها را پخته و آماده می کنیم و مجددا تحقیقات دیگری صورت می گیرد و در صورتی که نتیجه این تحقیقات مثبت اعلام شد در سایت قرار می دهیم.

۲- ایده های شما کاملا جدید هستند و یا نمونه های موجود را تغییر داده اید؟

 80 درصد ایده های ما کاملا جدید هستند و هیچ نمونه ای ندارند. ۲۰ درصد باقی مانده هم به این معنا نیست که ایده های موجود را تغییر داده ایم.بلکه ایده ای تعیین و پس از بررسی و آماده سازی اولیه که متوجه نمونه داشتن آن در بازار می شویم آن نمونه را بررسی می کنیم و در صورتی که با ایده ما کاملا منطبق بود از لیست بررسی خارج و در غیر این صورت به تحقیقات ادامه می دهیم و این ایده را آماده می کنیم.

۳- آیا شما فقط ایده می فروشید؟

 خیر.خدمات مختلفی از جمله خرید ایده های استارت آپی،خرید و فروش اختراع،فروش ایده های اختراعی،فروش ایده های متفرقه،واگذاری و فروش استارت آپ،جذب سرمایه گذار برای استارت آپ و ایده های شما،ایده پزی،سفارش ایده و… ارائه می شود.

۴- آیا در این سایت می توانم ایده ام را بفروشم؟

 بله.باید وارد قسمت “همکاری با ما” شده و در بخش نوع همکاری گزینه “خلاق و ایده پرداز و دارای ایده هستم” را انتخاب و توضیح مختصری(در حد لو نرفتن ایده!) در مورد یکی ایده های خود ارسال کنید.پس از ارسال بررسی شده و قرار ملاقات حضوری تنظیم می گردد و ضمن عقد قرارداد اولیه در مورد دریافت ایده توسط ما(من باب آسودگی خاطر شما) در مورد ایده صحبت خواهد شد.پس از آن در صورت تایید شدن ایده،ایده شما در سایت قرار خواهند گرفت.اگر این ایده از طرف ما و از نظر ما نیاز به پخته شدن و آماده سازی نداشت،۸۰درصد از قیمت این ایده متعلق به شماست و در صورتی که نیاز به آماده سازی داشت با توجه به میزان این آماده سازی این درصد ها متغیر خواهد بود.

۵- چطور می توانم با شما همکاری داشته باشم؟

اگر سرمایه گذار هستید وارد قسمت همکاری با ما شده  و گزینه سرمایه گذار هستم را انتخاب و پس از تکمیل فرم آن را برای ما ارسال کنید. اگر دارای تخصص هستید در قسمت همکاری با ما گزینه مشاغل را انتخاب  و فرم را تکمیل و ارسال نمائید.

۶- با توجه به سوال ۴ قیمت ایده مان را خودمان تعیین می کنیم یا شما؟

 مسلما شما.اما ممکن است با توجه به مقدار درآمدزایی این ایده،قیمت را کمی بالا و اگر قیمت اعلامی معقول نبود آن را پایین بیاوریم.

۷- من صاحب استارت آپ هستم.نیاز به سرمایه گذار دارم.کمکی به من می کنید؟

 وارد قسمت “ارسال استارت آپ” شده و فرم را تکمیل و در قسمت “جذب سرمایه گذار برای استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و بر روی دکمه ارسال کلیک نمائید.

۸- من صاحب استارت آپ هستم.می خواهم آن را بفروشم.چه کمکی به من می کنید؟

 وارد قسمت”ارسال استارت آپ” شده و فرم را تکمیل و در قسمت هدف “فروش استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و بر روی دکمه ارسال کلیک نمائید.

۹- من صاحب استارت آپ هستم میخواهم درآمد بیشتری کسب کنم و موفق تر عمل نمایم.چه کاری انجام دهم؟

از قسمت مشاوره کسب و کار اقدام کنید.

۱۰-  آیا امکان معرفی استارت آپ من در سایت شما وجود دارد؟

 بله.به زودی لینک آن منتشر خواهد شد.

۱۱- ایده ای دارم که می خواهم آن را اجرایی کنم.آیا این امکان وجود دارد که ایده مرا آماده کنید؟هزینه ای باید پرداخت کنم؟

 بله.از قسمت “ایده پزی” باید اقدام نمایئد.بعد از بررسی اولیه ایده شما،هزینه را برآورد و به شما اعلام می کنیم.پس از پرداخت بر روی ایده شما کار شده و حداکثر تا ۱۵ روز بعد آن را پخته و آماده به شما تحویل می دهیم.

۱۲- چطور به شما اعتماد کنم و ایده بخرم؟

 ما بیشتر مایل هستیم ایده ها را “رایگان” و بدون پرداخت هیچ هزینه ای در اختیار شما قرار دهیم و در مقابل سهام دار شرکت پیش رو باشیم.این کار نشان از اطمینان ما به پروژه هاست.از طرفی هم خیال شما را از این بابت راحت می کند.همچنین برای تهیه ایده ها می توانید به دفتر میک استارت آپ مراجعه کنید و حضورا اقدام به خرید نمائید.

۱۳- اگر ایده ای خریداری کردم و متوجه شدم نمونه کاملا مشابه آن در بازار وجود دارد.در آن صورت تکلیف من چیست؟

 این اتفاق محال است روی دهد.چون تیم ما بصورت مداوم در حال بررسی این موارد می باشد.با این حال پس از خرید ایده،شما ۲۴ ساعت مهلت دارید نمونه کاملا مشابه را معرفی کنید.پس از معرفی بررسی شده و در صورتی که گفته شما صحت داشت کل مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده خواهد شد.

۱۴- من یک اختراع دارم دنبال سرمایه گذار برای تولید انبوه هستم.چه کمکی به من می کنید؟

 از قسمت “ارسال استارت آپ” اقدام کنید و گزینه “جذب سرمایه گذار برای استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و فرم را تکمیل و ارسال نمائید.

۱۵- می خواهم اختراعم را بفروشم.چه کار کنم؟

 از قسمت “ارسال استارت آپ” اقدام کنید و گزینه “فروش استارت آپ یا اختراع” را انتخاب و فرم را تکمیل و ارسال نمائید.

۱۶- آیا فقط همین تعداد ایده که در سایت قرار داده اید ایده دارید؟

خیر.تعداد زیادی ایده خام و ایده آماده و ایده در حال آماده سازی وجود دارد که پس از واگذاری تعداد مشخصی از ایده های داخل سایت،ایده های بعدی هم در سایت قرار می گیرند.

۱۷- تعریف شما از ایده چیست و آیا ایده های شما خام هستند؟

به به ایده ای می گوئیم ایده که علاوه بر جدید بودن و داشتن خلاقیت، روش حل و راهکاری برای مسئله مورد نظر در ایده مطرح شده داشته باشد.بنابر این اگر کسی بگوید چقدر خوب می شد در یک چشم به هم زدن این سر دنیا می رفتیم آن سر دنیا،شاید ایده جالبی باشد اما چون راهکار ندارد از نظر ما این ایده ایده خام است. پس طبیعتا ایده های موجود در سایت خام نیستند و راهکار دارند و روش حل مسئله را توضیح داده اند.

در صورتی که سوالات دیگری دارید از طریق “تماس با ما” آن را برای ما ارسال کنید.

اشتراک گذاری

گزارش سفارش های دریافتی

کل سفارشات دریافتی
انجام شده
در دست اقدام
منتظر پرداخت